Černý čaj Pu-Erh Mini Tou Cha
Pu-Erh Mini Tou Cha
Pu-Erh Mini Tou Cha
 

Pu-Erh Mini Tou Cha

Balení 1 ks 20 Kč koupit Balení 10 ks 170 Kč koupit Balení 20 ks 300 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Černý čaj Pu-Erh Mini Tou Cha

Pu-Erh Mini Tou Cha, v Číně něžně nazývaný Xiao Tuocha nebo „čaj do misky“, je dokonalým příkladem toho, jak může stará tradice překvapit a potěšit moderního milovníka čaje.

Lístky tohoto vysoce kvalitního černého čaje pu-erh jsou slisované do malých hnízd. Každé hnízdo je samostatně ručně zabaleno do jemného papíru a je ideálním množstvím na malou čajovou konvičku o obsahu přibližně 400 ml. Tento čaj je určený až ke třem nálevům.

Překvapivě bohatý nálev se otevírá v hluboké a nasládlé tóny, které vám připomenou dávné čajové rituály staré Číny. Plná chuť čaje se rozvíjí na jazyku následovaná hebkým a uhlazeným zakončením. Při každém loku budete cestovat časem, procházet čínskými čajovými poli a těšit se z tradičního řemesla, které tento čaj přináší. Pu-Erh Mini Tou Cha není jen čaj, ale skutečná slavnost pro smysly. Šálek tohoto čaje je skutečným dobrodružstvím, které byste si měli dopřát co nejdříve.

Tento čaj má vysoký obsah kofeinu.

Doporučené dávkování 1 kus na 400 ml vody
Příprava Rozbalené čajové hnízdo zalijte 400 ml vroucí vody a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje můžete připravit až tři nálevy.
Země původu Čína
Etiketa pro Pu-Erh Mini Tou Cha
 
Pu-erh mini tou cha je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím Pu-Erh Mini Tou Cha?

Nejenom Pu-Erh Mini Tou Cha, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě