Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun

Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun

Balení 50 g 99 Kč koupit Balení 100 g 198 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 198,- / 100 g
 

Černý čaj Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun

Čajová zahrada Balasun byla založena v roce 1871 pod názvem Nahore Balasun, později byl název zkrácen Balasun. Tento název získala podle stejnojmenné řeky, která teče v dolní části zahrady. Zahrada je plná vysoce kvalitních čajových rostlin, které jsou známé svou krásnou a jemnou vůní. Zahrada se rozprostírá přes zvlněné kopce od 365 m do nadmořské výšky 1375 m a pokrývá plochu pro pěstování čaje o rozloze 181 hektarů.

Chuť a vůně Tento čaj má sladkou ovocnou chuť. Listy dávají zlatý nálev.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Vodu nechte projít varem a zalejte čaj v poměru 1 čajová lžička na šálek nebo 6 vrchovatých čajových lžiček na 1 litr vody. Ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Z tohoto čaje můžete připravit 1-2 nálevy.
Země původu Indie
Etiketa pro Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun
Darjeeling second flush ftgfopi balasun nabízíme v těchto variantách
 

Kde koupím Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun?

Nejenom Darjeeling second flush FTGFOPI Balasun, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě