Černý čaj Pu-Erh Dračí perly

Pu-Erh Dračí perly

 

Černý čaj Pu-Erh Dračí perly

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Shu Pu-Erh stlačený do tvaru větší perly, která je vhodná pro přípravu v konvičce. K jeho výrobě se používají čajové lístky nejvyšší kvality.  Po zalití se opět rozvinou a vznikne tmavě hnědý nálev typické, mírně zemité vůně s lehkými nasládlými tóny. V chuti dominují vlašské oříšky doprovázené jemnou sladkostí.

Obsah kofeinu: střední

Chuť a vůně Mírně zemitá, nasládlá vůně i chuť s jemnou příchutí vlašských ořechů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 4,5 g čaje Pu-Erh Dračí perly. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 11 šálků.
Recept Dračí perly zalijte vroucí vodou v poměru 1 kulička na 300 ml vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje můžete připravit tři až čtyři nálevy.
Země původu Čína
Etiketa pro čaj Pu-Erh Dračí perly

Kde koupím čaj Pu-Erh Dračí perly?

Nejenom čaj Pu-Erh Dračí perly, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Pu-Erh Dračí perly.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě