Černý čaj Nepál Kanyam First Flush

Nepál Kanyam First Flush

 

Černý čaj Nepál Kanyam First Flush

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Zahrada Kanyam, ve které se pěstuje tento vysokohorský čaj, leží v nejvyšší části oblasti Ilam ve výšce 1800 m nad mořem. Zalitím zelenohnědých lístků se stříbřitými tipsy dostanete zlatavý nálev, ve kterém objevíte chuť a vůni s tóny sladké broskve.

Chuť a vůně Zlatavý nálev nabídne vůni a chuť s jemnými tóny sladké broskve.
Příprava Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 12 g (cca. 6 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určen k jednomu nálevu.
Země původu Nepál
Etiketa pro Nepál Kanyam

Kde koupím Nepál Kanyam?

Nejenom Nepál Kanyam, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Nepál Kanyam.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě