Černý čaj Darjeeling Chongtong Inbetween BIO

Darjeeling Chongtong Inbetween BIO

 

Černý čaj Darjeeling Chongtong Inbetween BIO

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Historie zahrady Chongtong, ze které pochází tento vynikající Darjeeling, sahá do let 1882–1883. Zahrada se nachází podél řeky Rangeet s úchvatným výhledem na horu Kančendženga, která je nejvyšší hora Indie a třetí nejvyšší hora světa.

Zalitím čajových lístků získáte světle oranžový nálev s vůní pomerančové kůry. V chuti tohoto čaje objevíte citrusové tóny s domincí zralých pomerančů.

Chuť a vůně Světle oranžový nálev s vůní pomerančové kůry. V chuti najdete citrusové tóny s domincí zralých pomerančů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Darjeeling Chongtong Inbetween. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Vodu nechte projít varem a po schladnutí na teplotu 90°C zalejte čaj v poměru 12 g (cca. 6 vrchovatých čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určen k jednomu nálevu.
Země původu Indie
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro čaje Darjeeling Chongtong Inbetween

Kde koupím čaje Darjeeling Chongtong Inbetween?

Nejenom čaje Darjeeling Chongtong Inbetween, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Darjeeling Chongtong Inbetween.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě