Co obsahuje koření Barbecue Los Angeles

 
Směs koření Barbecue Los Angeles

Tato typická kalifornská směs koření na barbecue je perfektní pro každého, kdo si chce vychutnat autentickou chuť amerického BBQ v pohodlí své kuchyně. Směs koření není jen sladká a kořeněná, ale přináší i ostré povzbuzení chilli papriček, které dodá vašim grilovaným lahůdkám sofistikovanost a hloubku. Je ideální pro přípravu marinády na maso i ryby ve stylu tradičního barbecue v Los Angeles.

Toto grilovací koření je klasikou mezi mnoha typickými americkými chutěmi na barbecue, zejména těmi, které se nacházejí podél rozsáhlého pobřeží Kalifornie. Ať už se chystáte na žebírka, vepřovou plec nebo drůbež, tato vybraná směs dodá každému masu správnou chuť, což ji činí univerzální volbou pro všechna vaše grilovací dobrodružství.

V Americe není BBQ pouze příprava jídla. Je to umění, tradice a oslava chutí. Spojuje přátele a rodiny dohromady a nabízí jim moment, kdy si mohou vychutnat dobré jídlo a dobrou společnost. Naše směs koření vám umožňuje zažít tuto milovanou tradici a rozmanité chutě BBQ v Los Angeles, připomínající slunné a živé vibrace Kalifornie.