Koření Sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño

Sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño

 

Koření Sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tato jedinečná gurmánská směs soli se zelenými chilli Jalapeño se hodí ke všem pokrmům. Vychutnejte si jemnou křupavou konzistenci solných květů Fleur de Sel s vynikajícími vůněmi chilli papriček třeba na zeleninové saláty, na ryby nebo grilované steaky i zeleninu.

Chilli Jalapeño se hojně používají v tzv. TEX-MEX kuchyni ve Spojených státech v Texasu a v Mexiku.

Složení soli Fleur de Sel s chilli Jalapeño
Země původu Německo
Etiketa pro sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño
Druh kuchyně, ve které se Fleur de Sel s oblibou používá
 
Na co se Fleur de Sel většinou používá
 

Kde koupím sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño?

Nejenom sůl Fleur de Sel s chilli Jalapeño, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně soli Fleur de Sel s chilli Jalapeño.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě