Koření Sůl Fleur de Sel vločková

Sůl Fleur de Sel vločková

Balení 100 g 66,50 Kč koupit Balení 200 g 133 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 70,- / 100 g
 

Koření Sůl Fleur de Sel vločková

Jemné vločky těchto vzácných solných květů, jejichž název Fleur de Sel pochází z francouzštiny, vznikají během horkých a větrnných dnů odpařováním mořské vody na vodní hladině. Vytvořené drobné slané květy, připomínající křehkou vrstvu ledu, se suší pomocí sluníčka pod tabulemi skla. Během tohoto procesu sušení se postupně proměňuje struktura soli v jemné vločky, které se následně ručně sbírají.

Díky své speciální struktuře se sůl Fleur de sel obvykle nepoužívá během vaření, ale její jemnost je přímo předurčena na závěrečné dekorativní posypání pokrmu na prostřeném stole.

Země původu Pakistán
Etiketa pro vločková fleur de sel

Kde koupím vločková fleur de sel?

Nejenom vločková fleur de sel, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně vločkové fleur de sel.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě