Koření Brazilská kořenící sůl

Brazilská kořenící sůl

 

Brazilská kořenící sůl

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Brazilská kořenící sůl roztančí karneval chutí nejen na hovězím steaku, ale dodá ostrou a výraznou chuť pepře, cibule a česneku i dalším masům na gril, pečení nebo dušení. Koření přidejte na maso až v závěrečné fázi přípravy.

Chuť a vůně Výrazná a ostrá chuť bílého pepře v kombinaci s cibulí, česnekem.
Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg masa nebo zeleniny
Složení Brazilské kořenící soli
Příprava Směs koření přidejte na maso až v závěrečné fázi grilování nebo pečení. Koření můžete použít přímo nebo z něj připravit marinádu.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Brazilskou kořenící sůl
Druh kuchyně, ve které se Brazilská kořenící sůl s oblibou používá
 
Na co se Brazilská kořenící sůl většinou používá
 

Kde koupím Brazilskou kořenící sůl?

Nejenom Brazilskou kořenící sůl, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Brazilské kořenící soli.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě