Koření Chilli De Árbol drcené

Chilli De Árbol drcené

 

Koření Chilli De Árbol drcené

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Mexické chilli papričky De Arbol jsou spíše méně pálivé, dosahují hodnoty 15 - 30 000 SHU. Protože sušením neztrácí svou jasně červenou barvu, s oblibou se v kuchyni používají jako dekorace pokrmů.

Země původu Mexiko
Etiketa pro Chilli De Árbol drcené
Druh kuchyně, ve které se Chilli De Árbol drcené s oblibou používá
 

Kde koupím Chilli De Árbol drcené?

Nejenom Chilli De Árbol drcené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně drcených chilli papriček De Árbol.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě