Černý čaj Assam Mangalam BPS CL

Assam Mangalam BPS CL

 

Černý čaj Assam Mangalam BPS CL

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Malé kousky lístků (BPS) jsou zpracovány do drobných granulek. CL znamená, že lístky pocházejí ze šlechtěných odrůd čajovníků a tak vynikají specifickou chutí i kvalitou. Tento čaj má plnou, sladově krémovou chuť a tmavý, až mahagonový nálev. 

Obsah kofeinu: vysoký

Chuť a vůně Sladově krémová chuť, vůně připomíná zralé ovoce.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Assamu Mangalam. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje Assam Mangalam. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určený k jednomu nálevu.
Výborný je ochucený mlékem, popř.medem nebo cukrem.
Země původu Indie
Etiketa pro čaj Assam Mangalam
Míša z Království doporučuje
Michaela Schneedorferová Vyzkoušejte tradiční indický čaj (Yogi tea) smícháním se speciální směsí Dátá Masála, který má povzbuzující účinek.
 

Kde koupím čaj Assam Mangalam?

Nejenom čaj Assam Mangalam, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Assamu Mangalam.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě