Koření Svanská sůl

Svanská sůl

Balení 40 g 36 Kč koupit Balení 80 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 90,- / 100 g
 

Koření Svanská sůl

Svanská sůl je tradiční gruzínská směs soli, bylinek a koření, která pochází z oblasti Svanetie v severozápadní Gruzii.

Tato bylinková sůl je vynikající k masu a rybám. V gruzínské kuchyni se přidává téměř do všech pokrmů z vajec. S oblibou se též používá do brambor, rajčatových a okurkových salátů nebo tradičního fazolového guláše.

Svanskou sůl můžete používat prakticky místo klasické soli, díky čemuž jídlo získá bohatou a kořenitou chuť. Na její vynikající chuť si za chvíli tak zvyknete, že už si bez ní nebudete vaření umět představit.

Země původu Gruzie
Etiketa pro Svanskou sůl
Jak se Svanská sůl řekne:
slovensky: Svanetská soľ
anglicky: Svanetian salt
německy: Swanetisches Salz
francouzsky: Sel de Svanète
Druh kuchyně, ve které se Svanská sůl s oblibou používá
 
Na co se Svanská sůl většinou používá
 

Kde koupím Svanskou sůl?

Nejenom Svanskou sůl, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Svanské soli.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě