Co obsahuje koření Fish Masála

 
Koření Fish Masála

Při plavbě po obrovském oceánu indických kulinářských zázraků narazíte i na tento často nedoceněný poklad – Fish Masala. Tato směs delikátně spárovaného koření pro rybí lahůdky zajišťuje, že jemné chutě ryb jsou doplňovány a zesíleny, spíše než přebity.

Koriandr se svým citrusovým podtónem pokládá základní melodii této směsi. Kurkuma, nezbytná součást indické kuchyně, do ní vplouvá svými zemitými zlatými odstíny, které čeří pikantní tóny zázvoru propojené s robustní chutí česneku a vytváří duet, který pozvedne každé jídlo. Chilli této směsi dodá správné množství tepla, jen tolik, aby brnělo na patře, aniž by zastínilo jemnou chuť ryby. Římský kmín se svým nezaměnitelným aroma završuje mix koření a propůjčuje mu exotiku, hloubku a hřejivost.

Tipy pro použití koření Fish Masála:

Rybí špízy: Kousky ryby namarinujte s kořením Fish Masála a trochou oleje a poté je napíchejte s paprikou a cibulí, abyste vytvořili lahodnou grilovanou pochoutku.

Smažená Fish Masála: Před smažením zlehka poprašte rybí filety směsí koření.

Zeleninová Fish Masála: Směs není určena pouze pro ryby a mořské plody, ale vyzkoušejte ji na dušenou nebo grilovanou zeleninu pro získání nové exotické chuti vegetariánské kuchyně.

Polévkové potěšení: Přidejte špetku koření Fish Masála do polévky nebo vývaru z mořských plodů, abyste zintenzivnili její hloubku a teplo.

Rýžové pokrmy: Trochu Fish Masály zamíchané do hrnce s rýží může povýšit jednoduchou přílohu na voňavý a chutný zážitek.

Ať je vaše kulinární cesta s naší směsí Fish Masala tak rozlehlá a zajímavá jako oceán. Ponořte se a vychutnejte si vlny chutí!