Koření Americké rumové koření

Americké rumové koření

Balení 30 g 48 Kč koupit Balení 80 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 160,- / 100 g
 

Americké rumové koření

Exklusivní šmrnc rumové chuti, která obohacuje tuto ostrou směs pepře a bylinek, udělá z klasické grilovačky gurmánský obřad. Americké rumové koření se skvěle hodí na vepřové, kuřecí či hovězí maso pečené, grilované, na rožni či jako minutka. Nebojte se ale experimentovat a ochutit tímto rumovým kořením třeba "obyčejné" buřty na pivě.

 
Doporučené dávkování 2 vrchovaté polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Země původu Česká republika
Etiketa pro Americké rumové koření
Míša z Království doporučuje
Michaela Schneedorferová Aby se zachovalo rumové aroma, maso okořeňte až těsně před koncem tepelné úpravy. Upečené maso naporcujte, zalijte šťávou, okořeňte a nechte ještě chvilku péct.
 
Druh kuchyně, ve které se Americké rumové koření s oblibou používá
 
Na co se Americké rumové koření většinou používá
 

Kde koupím Americké rumové koření?

Nejenom Americké rumové koření, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Amerického rumového koření.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě