Sůl mořská uzená na bukovém dřevě

 
Sůl mořská uzená na bukovém dřevě
Balení 30 g 36 Kč koupit Balení 50 g 60 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 120,- / 100 g Cena: 120,- / 100 g

Tato mořská sůl se sklízí výhradně ručně v malém mořském solném závodě uprostřed přírodní rezervace na pobřeží Chorvatska. Proces uzení se provádí ve specializované firmě v německém Sasku, kde mistr uzenář sůl udí 140 hodin na bukovém dřevě. Výsledkem je čistě přírodní produkt bez přidání umělého aroma nebo barviva.

Díky tomu má bohatou a intenzivní uzenou chuť i vůni, kterou můžete obohatit kuřecí nebo vepřové maso, ryby, tofu, luštěniny či třeba brambory nebo vaječné pokrmy. Obzvláště vynikající je pro přípravu kouřových barbecue omáček a marinád. Tato uzená sůl je darem z nebes pro vegetariány i vegany, díky které si mohou obohatit jídelníček o chuť slaniny a dalších uzených mas.

Na co se Sůl mořská uzená na bukovém dřevě většinou používá
 
Na co se používá Na kuřecí nebo vepřové maso, ryby, tofu, luštěniny či třeba brambory nebo vaječné pokrmy, kouřové barbecue omáčky a marinády.
Doporučené dávkování 1 vrchovatá čajová lžička na 1 kg pokrmu.
Země původu Německo
Sůl mořská uzená na bukovém dřevě nabízíme v těchto variantách
 
Honza z Království doporučuje Pokud si chcete v domácích podmínkách užít chuť brambor pečených v popelu, stačí, když uvaříte brambory ve slupce osolené touto uzenou mořskou solí.