Koření Česnek uzený

Česnek uzený

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Česnek uzený

Jemný se sladkým a příjemně kouřovým aroma - tak lze popsat tento uzený česnek, který pro milovníky česneku nabízí novou dimenzi chuti a vůně, kterou stojí za to objevit. Česnek je vyuzený na bukovém dřevě v německé specializované udírně.
 
Uzený česnek je jantarově zbarvený s jemnou chutí a vůní, která vás okamžitě vtáhne do svého kouzla a přiměje vás přemýšlet o možnostech, jak s tímto unikátním kořením experimentovat. Tento česnek s kouřovou chutí a vůní může oživit a vylepšit mnoho jídel. Například saláty získají zvláštní hloubku chuti a omáčky dostanou příjemný kouřový nádech. Představte si pizzu nebo těstoviny se špetkou tohoto uzeného česneku, který přidává unikátní rozměr chuti a vůně, jež italskou kuchyni povyšují na mistrovskou úroveň.
 
Masová jídla se stávají ještě lahodnějšími s přídavkem uzeného česneku. Grilovací omáčky obohacené o uzený česnek nabízejí příjemný kouřový zážitek, který je perfektní pro letní večery strávené u grilu. Zkuste ho přidat do zeleninových pánví nebo dušených jídel a uvidíte, jak tento česnek zvedne chutě na zcela novou úroveň. 
 
Ať už jde o mořské plody nebo domácí česnekové máslo, uzený česnek dokáže zvýraznit jejich chutě a přidat jim jedinečný charakter. Je to koření, které nabízí nekonečné možnosti pro experimentování a objevování nových chutí.
Chuť a vůně Jemná štiplavá nasládlá chuť s kouřovým aroma.
Země původu Čína / Německo
Etiketa pro Česnek uzený