Bio koření Skořice cejlonská mletá BIO

Skořice cejlonská mletá BIO

Balení 30 g 48 Kč koupit Balení 60 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 160,- / 100 g
 

koření Skořice cejlonská mletá BIO

Skořice cejlonská má, na rozdíl od u nás nejvíce známé skořice čínské, kůru měkkou jako papír a její chuť mnohem jemnější.

Cejlonská skořice v kuchyni

Díky jemné chuti se cejlonská skořice skvěle hodí k dochucení kaše, moučníku, kompotů, či do pudinků, jablkových závinů, svařeného vína nebo punče. Pobně jako čínskou skořici ji můžete též přidat do slaných masitých jídel orientální kuchyně. Zajímavou chuť docílíte i přidáním trochy mleté skořice do kávy.

Chuť a vůně Jemnější sladká chuť i vůně s nádechem citrusů.
Kde se pěstuje Srí Lanka
Na co se používá K dochucení kaší, moučníků, kompotů, či do pudinků, jablkových závinů, sušenek, svařeného vína nebo punče, přidává se do slaných masitých jídel indické a orientální kuchyně.
Země původu Srí Lanka
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro mletou cejlonskou skořici BIO
Jak se skořice řekne:
jiné názvy: cinamom
latinsky: Cinnamomum zeylanicum
slovensky: škorica cejlonská
anglicky: Ceylon cinnamom
německy: Ceylon-Zimt
francouzsky: cannelle de Ceylan
Druh kuchyně, ve které se skořice s oblibou používá
 
Na co se skořice většinou používá
 

Kde koupím mletou cejlonskou skořici BIO?

Nejenom mletou cejlonskou skořici BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mleté cejlonské skořice BIO.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě