Koření Sůl Fleur de Sel s vanilkou

Sůl Fleur de Sel s vanilkou

Balení 30 g 57 Kč koupit Balení 60 g 114 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 190,- / 100 g
 

Koření Sůl Fleur de Sel s vanilkou

Přidáním bourbonské vanilky do solných květů Fleur de Sel se vaše chuťové buňky setkají se dvěma kulinářskými superlativy. Kombinace sladkého a slaného je ideální pro přípravu exotických jídel jako např. ryby, mořské plody nebo třeba sladkokyselé vepřové s ananasem. Tato kombinace chutí se rovněž skvěle hodí k některým druhům vařené a dušené zeleniny jako např. brokolice. Kombinace jemné soli a vanilky příjemně zjemní nahořklou chuť brokolice nebo kapusty, že i zapřísáhlý odpůrce této zeleniny ji začne milovat.

Fleur de Sel má jemnou, křupavou texturu a doslova se rozplývá v ústech. Nemá hořkou pachuť jako tradiční soli, a proto je ideální do této skvělé směsi s bourbonskou vanilkou, které se též říká královna koření.

Země původu Německo
Etiketa pro Sůl Fleur de Sel s vanilkou
 
Na co se Fleur de Sel většinou používá
 

Kde koupím Sůl Fleur de Sel s vanilkou?

Nejenom Sůl Fleur de Sel s vanilkou, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě