Koření Pepřové koření

Pepřové koření

 

Pepřové koření

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Jak už název této hrubozrnné směsi koření napovídá, hlavní housle v ní hraje pepř, který společně s chilli jasně udává ostré chuťové tóny. Nejsou v tom ale sami a celkovou harmonii doplňuje a zjemňuje sladká paprika, sušená zelenina a malé množství soli. Díky hrubé konzistenci směs koření nejen skvěle chutná, ale i na hotovém mase dobře vypadá. 

Pepřové koření je přímo ideální na steaky, kotlety, hamburgery a grilovanou nebo pečenou drůbež a zvěřinu.

Použití směsi je velmi jednoduché. Stačí chvilku před koncem grilování nebo pečení maso posypat menší dávkou koření. Případně můžeme z koření a oleje připravit marinádu, do které maso alespoň na dvě hodiny naložíme.

Chuť a vůně Ostře pepřová chuť posílená chilli a zjemněná paprikou a sušenou zeleninou.
Na co se používá Na steaky, kotlety, hamburgery a grilovanou nebo pečenou drůbež.
Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg masa
Složení pepřového koření Může obsahovat stopy celeru, sezamu a hořčice.
Země původu Česká republika
Etiketa pro pepřové koření
Pepřové koření nabízíme v těchto variantách
 
Jak se pepřové koření řekne:
anglicky: peppercorn seasoning
německy: Pfeffer würzen
Druh kuchyně, ve které se pepřové koření s oblibou používá
 
Na co se pepřové koření většinou používá
 

Kde koupím pepřové koření?

Nejenom pepřové koření, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pepřového koření.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě