Koření na dýňovou polévku BIO

Koření na dýňovou polévku BIO

 

Koření na dýňovou polévku BIO

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Možná vám připadá dýňová polévka jako nevýrazné fádní jídlo. Pokud ale do polévky přidáte tuto speciálně namíchanou aromatickou směs koření, vytvořte z ní excelentní chuťový zážitek jako od špičkových kuchařů. Sametovost a jemnost dýní je doplněna o ostřejší chuť pepře a pikantnost zázvoru. Hřebíček dodá hřejivost a kardamom s muškátovým oříškem jemnou exotickou příchuť.

Tip pro vás: pokud hledáte další inspiraci na zpracování dýní, vyzkoušejte naše speciální Dýňové koření pro přípravu dýňového koláče a dalších sladkých zákusků z dýní. Případně se podívejte na naše tipy na klasické i originální zpracování dýní.

Země původu Něměcko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro koření na dýňovou polévku
Jak se dýňová polévka řekne:
slovensky: Korenie na tekvicovú polievku
anglicky: Pumpkin Soup seasoning
německy: Kürbissuppe gewürz
francouzsky: Soupe de potiron d´épices
Druh kuchyně, ve které se dýňová polévka s oblibou používá
 
Na co se dýňová polévka většinou používá
 

Kde koupím koření na dýňovou polévku?

Nejenom koření na dýňovou polévku, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na dýňovou polévku.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě