Bio koření Barbecue s chilli BIO

Barbecue s chilli BIO

 

koření Barbecue s chilli BIO

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Milujete pravé americké barbecue a chtěli byste mu dát trochu ostřejší kalibr? S touto speciální směsí mile překvapíte nejednoho fanouška ostrých chutí.

Směs je namíchána tak, aby vám ostré chilli nespálilo všechny chuťové buňky, ale aby vás příjemně poškádlilo na jazyku a spolu s dalšími ingrediencemi povzbudilo pro další a další a ještě další sousto.

Chuť a vůně Ostrá kořeněná chuť
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro barbecue s chilli
Jak se barbecue koření řekne:
jiné názvy: chilli bbq
Druh kuchyně, ve které se barbecue koření s oblibou používá
 
Na co se barbecue koření většinou používá
 

Kde koupím barbecue s chilli?

Nejenom barbecue s chilli, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně barbecue s chilli.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě