Co obsahuje koření Café de Paris

 
Koření Café de Paris

Směs koření Café de Paris je pravou lahůdkou pro milovníky francouzské kuchyně. Jemná bylinková směs je vynikající pro přípravu sýrových a smetanových omáček, dresinků, bylinkového másla a mnoha dalších pokrmů. Je ideální pro kuřecí, hovězí a rybí maso, zejména při grilování.

Toto koření je pojmenované po vyhlášené omáčce Café de Paris, která je servírována ke steakům v prestižní ženevské restauraci stejného jména od 30. let 20 století.

Ve směsi koření Café de Paris najdeme petržel, bazalku, majoránku a oregano, které tvoří bylinkovou základnu s jemným, ale výrazným tónem. Paprika a cibule dodávají mírnou sladkost a hloubku chuti, zatímco sůl a cukr vyvažují a zesilují chutě ostatních ingrediencí. Česnek přidává jemnou štiplavost, která dokonale doplňuje ostatní chutě.

Kromě přípravy omáček a dresinků můžete toto koření také použít pro ochucení bylinkového másla, které se skvěle hodí jak na grilované maso, tak i na rozpečenou bagetu nebo pro přípravu bylinkových brambor.

Koření Café de Paris je špičkovým produktem, který obohatí jakoukoli kuchyni. Tato jedinečná a jemná směs vám přinese autentickou chuť francouzské kuchyně přímo k vám domů.