Koření Křupavé umami

Křupavé umami

Balení 40 g 64 Kč koupit Balení 80 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 160,- / 100 g
 

Koření Křupavé umami

Poznejte kouzlo umami, vytoužené páté chuti, s touto speciálně namíchanou směsí koření, která dodá vašim oblíbeným studeným i teplým pokrmům jedinečnou hloubku a bohatost. Díky svým přirozeným vlastnostem toto univerzální koření pozvedá chuťový profil a vytváří symfonii, která podráždí vaše chuťové pohárky.

Křupavé umami můžete přidat na saláty, pečenou nebo grilovanou zeleninu, grilované i dušené maso nebo do polévek. Základem je kombinace papriky, rajčatových lupínků a smažené cibulky, která poskytuje lahodnou rovnováhu chutí. Smažená cibule a celer dodávají uspokojivou křupavost a aromatické tóny, zatímco rajčata a libeček přispívají k jasnému a osvěžujícímu nádechu.

Směs koření, obohacená o cibuli, česnek, kurkumu, pastinák a nádech kouře, nabízí lákavou kombinaci pikantních, zemitých a kouřových tónů. Výsledkem je dobře vyvážené koření, které posune vaše kulinářské výtvory na vyšší úroveň a promění je ve skutečně nezapomenutelné a uspokojivé pokrmy. Ať už vaříte pro zvláštní příležitost, nebo jen přidáváte příval chuti do každodenních jídel, směs koření Křupavé umami je dokonalým společníkem.

Země původu Německo
Etiketa pro Křupavé umami
Druh kuchyně, ve které se Křupavé umami s oblibou používá