Zelený čaj Vietnam Ché ngon So

Vietnam Ché ngon So

 

Zelený čaj Vietnam Ché ngon So

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tento zelený čaj pochází z oblasti Tam Duong v provincii Lai Chau v severozápadní části Vietnamu. Zdejší čajové zahrady leží pod nejvyšší horou Vietnamu i celé Indočíny - Fansipan (3143m). Pěstování čaje má ve Vietnamu dlouhou tradici, zdejší čaje mohou směle konkurovat kvalitním druhům ze sousední Číny. 

Mírně zavinuté lístky po zalití vytvářejí světle zelený nálev s intenzivní a dlouhotrvající vůní. Ve vyvážené, plné chuti dominuje umami doplněné smetanovou notou.

Obsah kofeinu: nízký

Chuť a vůně Delikátní, lehce svíravá chuť se smetanovou notou.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Vietnam Ché ngon So. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje lze připravit až 3 nálevy.
Země původu Vietnam
Etiketa pro čaj Vietnam Ché ngon So

Kde koupím čaj Vietnam Ché ngon So?

Nejenom čaj Vietnam Ché ngon So, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Vietnam Ché ngon So.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě