Zelený čaj s příchutí Zelený čaj s mangem

Zelený čaj s mangem

Balení 50 g 63 Kč koupit Balení 100 g 126 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 126,- / 100 g
 

Zelený čaj s mangem

Zelený čaj s mangem v sobě ukrývá exotické kouzlo tropů v uklidňujícím teplém nálevu.

Představte si základ zeleného čaje - lehce travnatý, jemně sladký a uklidňující. Je to klidné pozadí, na kterém září ostatní chutě.

Nyní si představte, že vaše chuťové pohárky tančí s jasnou, šťavnatou sladkostí kousků manga. Mango, často nazývané králem ovoce, přináší do směsi tropický příval chuti a každý doušek naplní chutí připomínající teplý, sluncem zalitý tropický ráj.

Ale počkejte, je tu ještě jeden zvrat! Uprostřed travnatých tónů zeleného čaje a sladkých slunečních paprsků manga se do party zapojí slazené kousky papáji. Tyto malé pochoutky vdechují čaji svou jedinečnou sladkost, lehce medovou, trochu pižmovou, a vytvářejí tak okouzlující symfonii chutí.

Zelený čaj s mangem je v podstatě nádherným únikem do tropického ráje přímo ve vašem šálku. Je to dokonalá směs, která do vašeho dne vnese dotek exotického tepla, bez ohledu na roční období. Tak proč čekat? Nechte se tímto čajem unést na sladké, slunečné dobrodružství!

Složení zelený čaj, kandované kousky papáje (papája, cukr), aroma, mangové ovocné granule (glukózový sirup, mangové pyré, zahušťovadlo: alginát sodný) (2 %).
Země původu Německo
Etiketa pro Zelený čaj s mangem