Zelený čaj s příchutí Matcha Latte BIO

Matcha Latte BIO

Balení 40 g 84 Kč koupit Balení 80 g 168 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 210,- / 100 g
 

Zelený čaj s příchutí Matcha Latte BIO

Skvěle namíchaná kombinace japonského čaje matcha a cukru z kokosových květů pro jednoduchou přípravu lahodného nápoje. Čaj matcha obsahuje kofein, který má delší stimulační účinek, než káva. Cukr z kokosových květů má nízký glykemický index a je bohatý na minerální látky.

Z tohoto Matcha latte prášku si můžete připravit nejen výborné latte, ale je také skvělé pro přípravu smoothies nebo při sladkém pečení. Přidáním Matcha latte do těsta nebo polevy získají sušenky či zákusky typickou chuť zeleného čaje doplněnou o hřejivou a sladce karamelovou chuť kokosových květů.

Recept na přípravu Matcha Latte

  1. Do misky s teplým mlékem přidejte 1 lžičku prášku Matcha latte.
    Použítmůžete jak běžné mléko, tak třeba i neslazené mandlové mléko, které má jemnější a krémovější chuť než mléko kravské. Zvolte však neslazenou variantu, protože v prášku matcha latte je již cukr.

  2. Směs šlehejte metličkou matcha po dobu 20 sekund. Pokud nemáte matcha metličku, můžete použít třeba vidličku nebo ruční mixér.

  3. Hotový nápoj si nejlépe vychutnáte horký.

  4. Množství Matcha latte si můžete přidat dle vlastní chuti a najít si tak svůj nejlepší poměr.

Doporučené dávkování 1 čajová lžička na 250 ml mléka
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Matcha Latte
 
Matcha latte je dostupná v těchto variantách
 

Kde koupím Matcha Latte?

Nejenom Matcha Latte, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Matcha Latte.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě