Zelený čaj s příchutí Zelený čaj s hruškou

Zelený čaj s hruškou

Balení 50 g 63 Kč koupit Balení 100 g 126 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 126,- / 100 g
 

Zelený čaj s hruškou

V šálku zeleného čaje s hruškami objevíte jemné a decentní kouzlo poklidného ovocného sadu.

Základem je zelený čaj - jemný, lehce travnatý a sametově lahodný. Je jako uklidňující šumění tiché řeky, které připravuje půdu pro vystoupení našich dalších postav.

A pak přijdou na řadu kousky hrušek. Představte si, že kousnete do zralé, šťavnaté hrušky, jejíž sladkost je vyvážena jedinečnou, lehce květinovou chutí. Přesně to přinášejí tyto kousky hrušky do vašeho čaje, jemný šepot ovocné chuti, který nádherně tančí se základem zeleného čaje.

Na závěr jsme vše posypali okvětními lístky růží. Tyto zářivé okvětní lístky nejenže dodávají směsi vizuální krásu, ale také květinový nádech, který doplňuje chuť hrušek a zeleného čaje. Je to jako kytice růží, kterou dostanete s každým douškem.

Zelený čaj s hruškami je jako uklidňující ukolébavka chutí - lehká, sladká a jemně květinová. Je to dokonalá směs, která do vašeho dne vnese chvilku klidu. Jen do toho, nalijte si šálek, pohodlně se usaďte a nechte se tímto čajem přenést do klidné zahrady plné chutí.

Složení zelený čaj, kousky hrušek (hrušky, rýžová mouka, OXID SIRIČITÝ) (15%), aroma, okvětní lístky růže
Země původu Německo
Etiketa pro Zelený čaj s hruškou

Kde koupím Zelený čaj s hruškou?

Nejenom Zelený čaj s hruškou, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě