Zelený čaj Bancha Japonsko

Bancha Japonsko

Balení 50 g 94 Kč koupit Balení 100 g 188 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 188,- / 100 g
 

Zelený čaj Bancha Japonsko

Zelený čaj Bancha pochází z Japonska. Jeho dlouhé listy se sklízí na podzim, kdy se tein (což je označení pro kofein v čajových listech) stahuje do větví a kořenů čajového keře. Díky tomu má Bancha nízký obsah teinu a je tak vhodná k celodennímu popíjení. Nálev má jasně žluto-zelenou barvu. Chuť Banchy je silná, nasládlá a mírně svíravá. Tento zelený čaj je výborný horký i vychlazený.

Obsah kofeinu: nízký

Chuť a vůně Silná, svěží, nasládlá chuť, mírně svíravá s travnatými tóny.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Bancha Japonsko. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku tohoto čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje lze připravit až 3 nálevy.
Země původu Japonsko
Etiketa pro čaj Bancha Japonsko

Kde koupím čaj Bancha Japonsko?

Nejenom čaj Bancha Japonsko, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Bancha Japonsko.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě