Zelený čaj Genmaicha Japonsko

Genmaicha Japonsko

Balení 50 g 120 Kč koupit Balení 100 g 240 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 240,- / 100 g
 

Zelený čaj Genmaicha Japonsko

Japonský zelený čaj s praženou rýží. Býval to čaj chudých japonských farmářů, dnes se stal oblíbeným nápojem milovníků zelených čajů. Nálev má světle žlutou barvu, příjemnou chlebovou vůni a chuť.

Složení: pravý zelený čaj, pražená rýže 

Obsah kofeinu: nízký

Chuť a vůně Lehce travnatá, středně svíravá, chlebová chuť se stopou oříšků a pražené rýže.
Složení čaje Genmaicha Japonsko pravý zelený čaj, pražená rýže
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2,5 g čaje Genmaicha Japonsko. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 20 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku tohoto čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje lze připravit 1-2 nálevy.
Země původu Japonsko
Etiketa pro čaj Genmaicha Japonsko
Genmaicha japonsko nabízíme v těchto variantách
 

Kde koupím čaj Genmaicha Japonsko?

Nejenom čaj Genmaicha Japonsko, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Genmaicha Japonsko.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě