Zelený čaj Zelený šnek

Zelený šnek

Balení 50 g 114 Kč koupit Balení 100 g 228 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 228,- / 100 g
 

Zelený šnek

Zelený šnek neboli Green Snail je jeden z nejcennějších čínských zelených čajů s omezenou produkcí. Pěstuje se v hornaté oblasti na jihu Číny. Čajové lístky, které mají tvar malých klubíček, přípomínajících ulity drobných šnečků, se vyrábí z těch nejjemnějších pupenů a lístků, sklízených brzy na jaře. Jejich světle žlutý nálev dává širokou škálu chutí i vůní od velmi lehké rostlinnosti k jemným tónům ovoce.

Obsah kofeinu: střední

Chuť a vůně Vyvážená chuť, jemně svíravá, s ovocným nádechem, svěží, bylinná vůně.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Zelený šnek. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Recept Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 3-4 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje můžete připravit 3 nálevy.
Země původu Čína
Etiketa pro čaj Zelený šnek

Kde koupím čaj Zelený šnek?

Nejenom čaj Zelený šnek, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Zelený šnek.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě