Zelený čaj Nepál Super Fine

Nepál Super Fine

 

Zelený čaj Nepál Super Fine

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tento zelený čaj se pěstuje ve vysokohorské oblasti Ilam, kolébce pěstování čaje v Nepálu. Má lehce zavinuté, zelené lístky a světlé tipy (pupeny). Nálev je světle žlutý, chuť i vůně s nádechem čajové růže.

Obsah kofeinu: střední

Chuť a vůně Jemná, plná chuť s nádechem čajové růže.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Nepál Super Fine. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Recept Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje můžete připravit 2 nálevy.
Země původu Nepál
Etiketa pro čaj Nepál Super Fine

Kde koupím čaj Nepál Super Fine?

Nejenom čaj Nepál Super Fine, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Nepál Super Fine.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě