Zelený čaj Keňa Emrok

Keňa Emrok

 

Zelený čaj Keňa Emrok

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Zelený čaj z čajové továrny Emrok, která je jednou z nejmodernějších v Keni. Ortodoxní metodou (lístky se nedrtí, pouze rolují) čaje vyrábí od roku 2015. Čajové lístky pocházejí z oblasti Nandi Hills ležící ve výšce okolo 2000 m nad mořem.

Nálev má žlutozelenou barvu a vůni tropického ovoce. V chuti objevíte nektarinky, maracuju i jemné tóny umami .

Obsah kofeinu: nízký

Chuť a vůně Jemná, osvěžující chuť s tóny nektarinky, marakuji a bylin, ovocná a travnatá vůně.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g čaje Keňa Emrok. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Z tohoto čaje můžete připravit 1-2 nálevy.
Země původu Keňa
Etiketa pro čaj Keňa Emrok

Kde koupím čaj Keňa Emrok?

Nejenom čaj Keňa Emrok, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně čaje Keňa Emrok.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě