Gruzínský zelený čaj

 

Gruzínský zelený čaj

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tento zelený čaj pochází z oblastí Gruzie, kde kvůli chladnějšímu podnebí čajové rostliny rostou pomaleji než v jižněji položených oblastech. Díky tomu jsou čajové lístky jemnější a získáme z nich lahodný čaj s nižším obsahem tříslovin a plnou chutí.

Kde se pěstuje Gruzie
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 1,5 g zeleného gruzínského čaje. Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 33 šálků.
Příprava Na šálek dejte 1 čajovou lžičku tohoto čaje. Zalijte vodou o teplotě 70-80°C a ponechte 2-3 minuty louhovat. Poté přeceďte.
Tento čaj je určen k jednomu nálevu.
Etiketa pro zelený gruzínský čaj

Kde koupím zelený gruzínský čaj?

Nejenom zelený gruzínský čaj, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně zeleného gruzínského čaje.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě