Koření Sůl himalájská hrubá

Sůl himalájská hrubá

Balení 500 g 45 Kč koupit Balení 1 kg 85 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 10,- / 100 g
 

Koření Sůl himalájská hrubá

Velmi cenná krystalická sůl z Himalájí obsahuje důležité minerály významné pro lidský organismus. Růžové zbarvení je způsobeno oxidem železitým. Tato sůl je vhodná pro ochucení teplých i studených pokrmů. Tato hrubá himalájská sůl se hodí do mlýnků na koření/sůl s keramickým mlecím mechanismem. 

Na co se používá Používat ji lze všude, kde je potřeba pokrm osolit, výborná je také při přípravě dezertů se slaným karamelem nebo čokoládou.
Země původu Pákistán
Etiketa pro hrubou himalájskou sůl
Sůl himalájská je dostupná v těchto variantách
 
Jak se sůl himalájská řekne:
jiné názvy: růžová sůl
anglicky: himalayan salt, pink salt
německy: Himalaya-Salz
francouzsky: sel de l'Himalaya

Kde koupím hrubou himalájskou sůl?

Nejenom hrubou himalájskou sůl, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně hrubé himalájské soli.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě