Bio koření Pomerančová kůra drcená BIO

Pomerančová kůra drcená BIO

Balení 40 g 44 Kč koupit Balení 80 g 88 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 110,- / 100 g
 

koření Pomerančová kůra drcená BIO

Obzvláště v čínské kuchyni má pomerančová kůra a její chuť prakticky nezastupitelnou úlohu. Najdeme ji v receptech na omáčky, marinády i polévky a samozřejmě v mnoha receptech sladkých jídel.

Klasické použití pomerančové kůry je samozřejmě při ochucení džemů a různých zavařenin.

Přidáním pomerančové kůry do sójové omáčky a medu získáme skvělou marinádu na grilovanou drůbež nebo ryby.

Citrusová chuť pomerančové kůry se velmi dobře snoubí s rajčatovou omáčkou. Přidejte malou lžičku a všichni se budou ptát na tajemství vaší skvělé chuti.

Při pečení sladkých pokrmů smíchejte drcenou pomerančovou kůru s krystalovým cukrem pro snadnou výrobu citrusových zákusků. Tento cukr také můžete použít pro ozdobení koktejlů, jestliže do něj namočíte okraj skleničky.

Země původu Egypt
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro drcenou pomerančovou kůru
Jak se pomerančová kůra drcená bio řekne:
anglicky: Orange peels
německy: Orangenschale
Druh kuchyně, ve které se Pomerančová kůra drcená BIO s oblibou používá
 
Na co se Pomerančová kůra drcená BIO většinou používá
 

Kde koupím drcenou pomerančovou kůru?

Nejenom drcenou pomerančovou kůru, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně pomerančové kůry drcené.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě