Co obsahuje koření Jogurtové koření BIO

 
Bio koření Jogurtové koření BIO

Tato originální směs koření dodá novou úžasnou chuť jogurtu a dalším vašim oblíbeným mléčným pochoutkám. Dopřejte si přirozenou sladkost bio jablek doplněnou hebkým cukrem z kokosových květů. Aromatické tóny citronové a pomerančové kůry dodají vaší svačince osvěžující šmrnc, zatímco jemně nakyslé prvky květů ibišku vdechnou jogurtu nádech elegance. Špetka chilli přináší jemnou pálivost, kterou dokonale vyvažují zemité tóny rozmarýnu.

Směs jogurtového koření můžete jednoduše na jogurt posypat nebo ji do svých oblíbených mléčných pochoutek přimíchejte. Kromě čistého bílého jogurtu se tato směs koření velmi dobře kombinuje s müsli, ovesnou kaší, tvarohem, smetanovým sýrem a dezerty, jako je pudink, jablečné pyré, krupicová kaše nebo rýžový nákyp. Zkrátka možnosti jsou téměř nekonečné.

Tipy, jak si s kořením na jogurt pochutnáte:

Křupavá čepice
Jogurtovou směs koření hojně nasypte na jogurt nebo müsli a vytvořte tak vizuálně ohromující a chuťově bohatou pokrývku. Směs dodá každé lžičce lahodný křupavý nádech a příval chuti.

Míchanice
Smíchejte směs koření přímo do jogurtu, tvarohu nebo smetanového sýra, abyste získali ucelenější a harmoničtější chuťový zážitek. Nechte koření proniknout do mléčných výrobků a proměnit je v lahodně kořeněnou pochoutku.

Kreativní kouzlo dezertů
Buďte vynalézaví a použijte jogurtovou směs koření k vylepšení svých oblíbených dezertů. Přidejte posyp do jablečného pyré, rýžového pudinku nebo krupicového nákypu, abyste vylepšili jejich chuťové profily a překvapili své chuťové pohárky.

Vychutnejte si lahodné chutě naší jogurtové směsi koření a vydejte se na kulinářskou cestu, která potěší vaše chuťové buňky.