Mandle v cukru

Mandle v cukru

Balení 100 g 52 Kč koupit Balení 200 g 104 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 52,- / 100 g
 

Mandle v cukru

Tyto skvělé mandle jsou obaleny vrstvou lehce karamelizovaného cukru. Tento proces dodává mandlím sladký a křupavý obal, zatímco vnitřek zůstává bohatý a máslový.

Mandle v cukru mohou být konzumovány samostatně jako sladká laskomina, nebo mohou být použity jako dekorace na pečivo a dezerty. Jejich sladký a křupavý povrch kontrastuje příjemně s bohatou a plnou chutí mandle uvnitř, což dělá z mandlí v cukru oblíbený pochoutkový předmět.

Složení mandlí v cukru Jádra mandlí (65 %), cukr (35 %). Alergeny: Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a sezamu. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 580 kcal, Rostlinné tuky: 39 g, Proteiny: 21 g, Uhlohydráty: 35,7 g, Vitamíny: B, E, Sůl: 0,08 g.
Země původu Řecko
Etiketa pro Mandle v cukru

Kde koupím Mandle v cukru?

Nejenom Mandle v cukru, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mandlí v cukru.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě