Rooibos Rooibos Pařížská roláda

Rooibos Pařížská roláda

 

Rooibos Pařížská roláda

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Rooibos s kouzelnou chutí sladké čokoládové rolády a koření.

Složení: rooibos (min. 82 %), mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné a odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor sojový lecitin, vanilin), aroma, cukrové krystaly, vanilka, chrpa. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Složení rooibos (min. 82 %), mléčná čokoláda (cukr, sušené plnotučné a odstředěné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor SOJOVÝ lecitin, vanilin), aroma, cukrové krystaly, vanilka, chrpa. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 10 g (cca 6 zarovnaných čajových lžiček) na 1 litr vody. Ponechte 5 minut louhovat. Poté přeceďte.
Země původu Jihoafrická republika
Etiketa pro Rooibos Pařížská roláda

Kde koupím Rooibos Pařížská roláda?

Nejenom Rooibos Pařížská roláda, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě