Rooibos Rooibos Earl Grey

Rooibos Earl Grey

Balení 50 g 63 Kč koupit Balení 100 g 126 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 126,- / 100 g
 

Rooibos Earl Grey

Chuť tohoto čaje začíná rooibosem, keřem z Jižní Afriky, z něhož se získává čaj, který je přirozeně sladký, lehce oříškový a zcela bez kofeinu. Rooibos je to odvážný, osobitý základ, který posouvá Earl Grey do zcela nové dimenze.

Po představení hlavního herce na scénu vstupuje přírodní bergamotové aroma, voňavá citrusová esence, která dodává rooibosu jeho charakteristickou identitu Earl Grey. Je jasná, osvěžující a skvěle se snoubí se sladkým rooibosem.

A pak, jako příjemné překvapení, vstoupí do hry přírodní citronové aroma. Je to lehký, pikantní tón, který dokonale doplňuje bergamot a dodává klasickému profilu Earl Grey svěží nádech.

Rooibos Earl Grey je v podstatě oduševnělou reinterpretací klasiky - sladký, citrusový a zcela bez kofeinu. Je to dokonalá směs, která do vašeho dne vnese trochu tepla a zároveň nabídne osvěžující příval citrusů.

 

Složení rooibos, přírodní bergamotové aroma, přírodní citronové aroma
Země původu Německo
Etiketa pro Rooibos Earl Grey

Kde koupím Rooibos Earl Grey?

Nejenom Rooibos Earl Grey, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě