Rooibos Rooibos Chai Masála BIO

Rooibos Chai Masála BIO

Balení 50 g 69 Kč koupit Balení 100 g 138 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 138,- / 100 g
 

Rooibos Chai Masála BIO

Tento Rooibos Chai Masála je organický čaj, který krásně skloubí sladké a kořeněné chutě. Je zajímavou a chuťově vynikající alternativou k tradičním čajům i kávě.

Rooibos, původem z Jižní Afriky, je získáván z listů keře rooibos a již po staletí je díky své výrazné sladké chuti oblíben mezi původními obyvateli Afriky. Koření přidává tomuto čaji úžasný elán a příjemnou pikantnost.

Hodí se jako teplý nápoj ráno pro pozitivní start a protože neobsahuje kofein, je vhodný i jako uklidňující šálek čaje večer pro pohodové zakončení dne. 

Díky kombinaci sladkého rooibosu a exotického koření osloví tento čaj všechny smysly a poskytne dokonalou rovnováhu mezi sladkými a kořeněnými chutěmi.

Vyzkoušejte ho nyní a nechte se přesvědčit jeho příjemným uklidňujícím účinkem a unikátním chuťovým zážitkem.

Příprava: Na šálek dejte jednu čajovou lžičku čaje. Zalijte vroucí vodou a ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Tento čaj je určený k jednomu nálevu.

Složení Rooibos (32,5 %), zelený rooibos (18,2 %), skořice, anýz, zázvor, kardamom, hřebíček, fenykl, černý pepř
Doporučené dávkování Na jeden šálek doporučujeme 2 g . Balení 50 gramů vám tedy postačí k přípravě 25 šálků.
Příprava Na šálek jedna čajovou lžička. Zalijte vroucí vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Určeno k jednomu nálevu.
Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro Rooibos Chai Masála BIO

Kde koupím Rooibos Chai Masála BIO?

Nejenom Rooibos Chai Masála BIO, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě