Rooibos Rooibos Borůvkový muffin

Rooibos Borůvkový muffin

Balení 50 g 62 Kč koupit Balení 100 g 124 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 124,- / 100 g
 

Rooibos Borůvkový muffin

Po prvním doušku tohoto čaje se vaše chuťové buňky vydají na nádherný výlet do útulné pekárny, kde právě vytahují z trouby čerstvé muffiny.

Naše cesta začíná rooibosem a honeybushem - oba tyto keře jsou přirozeně sladké, lehce oříškové a bez kofeinu. Vytvářejí uklidňující, plný základ, který je připravený přijmout další chutě, které nám do šálku přináší lesní ovoce.

Jen si představte tu radost, když se zakousnete do baculaté borůvky zasazené do teplého muffinu. Právě takové kouzlo tyto bobule do vašeho čaje vnesou. Díky jejich sladkokyselému profilu je každý doušek vzrušujícím ovocným dobrodružstvím. Tuto dokonalou souhru sladkých chutí doplňují drobné kvítky chrpy, které přináší jemný květinový nádech.

Tento ochucený rooibos přináší uklidňující ovocné potěšení. Je robustní, plný sladkého a jemného ovoce. Je jako čerstvé pekařské potěšení v šálku, připravené k vychutnání v každém okamžiku

Složení Rooibos, honeybush, bezinky, borůvky (2 %), aroma, květy chrpy, přírodní aroma.
Země původu Německo
Etiketa pro Rooibos Borůvkový muffin

Kde koupím Rooibos Borůvkový muffin?

Nejenom Rooibos Borůvkový muffin, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě