Rooibos Rooibos Červené jahody

Rooibos Červené jahody

Balení 50 g 68 Kč koupit Balení 100 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 136,- / 100 g
 

Rooibos Červené jahody

Tento ča vám umožní vychutnat si slunečnou, šťavnatou náladu pole plného zralých jahod, kdykoli si budete přát.

Vaše cesta ochutnávání tohoto čaje začíná s rooibosem - přirozeně sladkou a lehce oříškovou rostlinou z Jižní Afriky, která poskytuje čaj bez kofeinu a s plnou chutí. Je to pohostinný hostitel pro další příchutě, se kterými se brzy setkáte.

Pak přichází hvězda představení - kousky jahod. Jen si představte, jak se za teplého letního dne zaboříte do zralých, šťavnatých jahod. Přesně takovou chuť vnášejí tyto kousky jahod do vašeho čaje. Přinášejí svůj jasný, lehce trpký charakter, díky němuž je každý doušek nádherným ovocným dobrodružstvím.

Ale počkejte, je toho ještě víc! Nádech bourbonského vanilkového extraktu dodává této směsi další vrstvu komplexnosti. Přináší sladkou, krémovou hloubku, která doplňuje zářivé jahody a skvěle doplňuje rooibos.

Rooibos Červené jahody je jako radostný tanec chutí - je robustní, ovocný a jemně sladký. Je jako oslava slunečného dne v šálku, připravená k vychutnání v každém okamžiku. Tak směle do toho, napijte se a nechte tento čaj, ať do vašeho dne vnese příval léta!

Složení Rooibos, aroma, kousky jahod, extrakt vanilka bourbon.
Země původu Německo
Etiketa pro Rooibos Červené jahody

Kde koupím Rooibos Červené jahody?

Nejenom Rooibos Červené jahody, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě