Rooibos Červené jahody

 
Rooibos Rooibos Červené jahody
Balení 50 g 68 Kč koupit Balení 100 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 136,- / 100 g Cena: 136,- / 100 g

Tento ča vám umožní vychutnat si slunečnou, šťavnatou náladu pole plného zralých jahod, kdykoli si budete přát.

Vaše cesta ochutnávání tohoto čaje začíná s rooibosem - přirozeně sladkou a lehce oříškovou rostlinou z Jižní Afriky, která poskytuje čaj bez kofeinu a s plnou chutí. Je to pohostinný hostitel pro další příchutě, se kterými se brzy setkáte.

Pak přichází hvězda představení - kousky jahod. Jen si představte, jak se za teplého letního dne zaboříte do zralých, šťavnatých jahod. Přesně takovou chuť vnášejí tyto kousky jahod do vašeho čaje. Přinášejí svůj jasný, lehce trpký charakter, díky němuž je každý doušek nádherným ovocným dobrodružstvím.

Ale počkejte, je toho ještě víc! Nádech bourbonského vanilkového extraktu dodává této směsi další vrstvu komplexnosti. Přináší sladkou, krémovou hloubku, která doplňuje zářivé jahody a skvěle doplňuje rooibos.

Rooibos Červené jahody je jako radostný tanec chutí - je robustní, ovocný a jemně sladký. Je jako oslava slunečného dne v šálku, připravená k vychutnání v každém okamžiku. Tak směle do toho, napijte se a nechte tento čaj, ať do vašeho dne vnese příval léta!

Složení Rooibos, aroma, kousky jahod, extrakt vanilka bourbon.
Země původu Německo