Bylinka Vrbovka nať

Vrbovka nať

 

Bylinka Vrbovka nať

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Má příznivý vliv na správnou činnost prostaty a močových cest, bývá také součástí čistících bylinných směsí.

Zevně se používá k obkladům.

Příprava Bylinku zalijte vroucí vodou v poměru 1-2 čajové lžičky na 250 ml, v zakryté nádobě ponechte 10-15 minut louhovat, poté přeceďte.
Pije se 2-3x denně.
Upozornění Pitná kúra by neměla přesahovat 8 týdnů, poté by měla následovat přestávka 4 týdny.
Etiketa pro vrbovku
 
Jak se vrbovka nať řekne:
jiné názvy: ženský vlas, Ivanův čaj, chmejřisko
latinsky: Herba epilobii parviflor
anglicky: hoary willowherb
německy: Kleinblütige Weidenröschen
francouzsky: épilobe à petites fleur

Kde koupím vrbovku?

Nejenom vrbovku, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně vrbovky.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě