Ostropestřec mariánský plod

Ostropestřec mariánský plod

Balení 80 g 40 Kč koupit Balení 150 g 75 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 50,- / 100 g
 

Bylinka Ostropestřec mariánský plod

Působí příznivě na činnost jater, trávení a na udržování normální hladiny glukózy v krvi. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. 

Příprava Nadrcené plody ostropestřce vařte 5 minut v poměru 1 dl vody na 1 čajovou lžičku. Hrneček přikryjte pokličkou nebo talířkem a ponechte 15 minut louhovat, poté přeceďte.
Lze připravit také nálev pouze zalitím vroucí vodou.
Doporučujeme 1-3 šálky denně.

Ostropestřec je možné užívat také přímo - důkladně rozžvýkat nebo přidat podrcený do nápoje, jogurtu nebo kaše.
Doporučené dávkování: 1 čajová lžička 2-3x denně, trvání kúry max. 12 týdnů, po pauze (2-4 týdny) lze pokračovat v užívání.
Etiketa pro ostropestřec
Jak se ostropestřec plod řekne:
latinsky: Fructus cardui Mariae
anglicky: milk thistle, Marian thistle
německy: Mariendistel
francouzsky: chardon-Marie

Kde koupím ostropestřec?

Nejenom ostropestřec, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně plodu ostropestřce.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě