Bylinka Vilcacora kočičí dráp

Vilcacora kočičí dráp

 

Bylinka Vilcacora kočičí dráp

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Vilcacora nebo-li kočičí dráp roste v tropických lesích Amazonie a již desítky let přitahuje pozornost mnoha biochemiků, laboratoří a lékařů z celého světa.

Příprava Jednu polévkovou lžíci vilcacory vsypeme do půl litru vody a necháme asi 25 minut povařit, poté scedíme, přelijeme do termosky a popíjíme během dne. Nápoj připravujte každý den čerstvý.
Upozornění Vilcacoru se nedoporučuje podávat dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám, osobám po transplantaci nebo před plánovanou transplantací orgánů.
Etiketa pro Vilcacora kočičí dráp
Jak se vilcacora kočičí dráp řekne:
latinsky: Uncaria tomentosa

Kde koupím Vilcacora kočičí dráp?

Nejenom Vilcacora kočičí dráp, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě