Bylinka Kostival kořen

Kostival kořen

 

Bylinka Kostival kořen

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Používá se na obklady a výrobu masti. Podporuje regeneraci tkání (bércové vředy, křečové žíly, otoky) a hojení ran.  

Příprava Odvar: zalijte studenou vodou v poměru 50 g sušeného kořene na 0,5 l, přiveďte k varu a nechte 15 minut povařit. V zakryté nádobě ponechte 15 minut odstát, poté přeceďte. Použijte jako obklad.
Upozornění Tato bylina se nesmí užívat vnitřně.
Zevně není vhodné používat déle než 4-6 týdnů.
Etiketa pro kořen kostivalu
Jak se kostival kořen řekne:
latinsky: Radix symphyti
anglicky: comfrey, symphytum
německy: Beinwell, Wallwurz
francouzsky: consoude

Kde koupím kořen kostivalu?

Nejenom kořen kostivalu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně kořene kostivalu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě