Bylinka Kopřiva list

Kopřiva list

 

Bylinka Kopřiva list

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Má příznivý vliv na stav vlasů, správnou činnost močových a dýchacích cest a povzbuzení látkové výměny. Podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a osvěžuje tělo.

Používá se také na obklady a koupele.

Příprava Bylinku zalijte vroucí vodou v poměru 1-2 čajové lžičky na 250 ml, v zakryté nádobě ponechte 10-15 minut louhovat, poté přeceďte.
Pije se 1-3x denně.
Na obklady spařte 20 g kopřivy 1 litrem vroucí vody, louhujte 10-15 minut, poté přeceďte.
Na podporu kvality a růstu vlasů se používá odvar: 3 polévkové lžíce kopřivy povaříme 5 minut v 250 ml vody, scedíme a vlasy umýváme.
Upozornění Při vnitřním užívání je vhodné trvání kúry max. 3 týdny, po pauze (3-4 týdny) lze pokračovat v užívání.
Není vhodné užívat v případě onemocnění srdce nebo ledvin provázených otoky.
Etiketa pro list kopřivy
Jak se kopřiva list řekne:
latinsky: Folium urticae
anglicky: nettle
německy: Nessel
francouzsky: ortie
Na co se Kopřiva list většinou používá
 

Kde koupím list kopřivy?

Nejenom list kopřivy, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně listu kopřivy.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě