Bylinka Jitrocel list

Jitrocel list

 

Bylinka Jitrocel list

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Podporuje správnou činnost dýchacích a močových cest a trávicího ústrojí.

Používá se také na obklady a koupele.

Příprava Bylinku zalijte vroucí vodou v poměru 2 čajové lžičky na 250 ml, v zakryté nádobě ponechte 5-10 minut louhovat, poté přeceďte.
Pije se 1-2x denně.
Etiketa pro list jitrocele
Jak se jitrocel list řekne:
latinsky: Folium plantaginis
anglicky: plantain

Kde koupím list jitrocele?

Nejenom list jitrocele, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně listu jitrocele.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě