Bylinka Gotu kola nať

Gotu kola nať

 

Bylinka Gotu kola nať

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tropická popínavá rostlina, která napomáhá činnosti kardiovaskulárního systému, duševnímu zdraví a kognitivním funkcím, činnosti cévní a trávicí soustavy.

Příprava Bylinku zalijte vroucí vodou v poměru 1 čajová lžičky na 250 ml, v zakryté nádobě ponechte 10-15 minut louhovat, poté přeceďte.
Pije se 1-3x denně.
Upozornění Bylina není vhodná pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Po 3 týdnech užívání se doporučuje týdenní pauza.
Etiketa pro Gotu kola nať
 
Jak se gotu kola nať řekne:
jiné názvy: pupečník asijský, centella
latinsky: Herba centelae asiaticae

Kde koupím Gotu kola nať?

Nejenom Gotu kola nať, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě