Koření na rýži

Koření na rýži

Balení 40 g 36 Kč koupit Balení 80 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 90,- / 100 g
 

Koření na rýži

Díky této směsi koření si rychle a jednoduše připravíte vynikající kořeněnou rýži s lehce pikantní chutí.

Voňavá paprika a cibule vytvářejí chuťový základ, zatímco zlatavá kurkuma dodává rýži zářivou barvu. Pikantní tóny pepře zlepšují celkový chuťový profil, zatímco česnek a petržel dodávají rýži osvěžující nádech.

Kombinace koření je pečlivě namíchána tak, aby byla zajištěna harmonická rovnováha, která umožní vyniknout každé ingredienci. Takto ochucenou rýži můžete přidat i jako klasickou přílohu ke svým oblíbeným jídlům, která tak dostanou nový ráz. Koření do rýže přidejte hned na začátku vaření a důkladně promíchejte.

Zažijte kulinářské požitky různých kuchyní s naší "směsí koření na rýži". Tato všestranná směs jistě potěší vaše chuťové pohárky - od pokrmů inspirovaných Středomořím až po lahůdky asijské kuchyně.
Země původu Německo
Etiketa pro Koření na rýži
Na co se Koření na rýži většinou používá
 

Kde koupím Koření na rýži?

Nejenom Koření na rýži, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě